Trygghetsgruppen

Trygghetsgruppen träffas en gång i månaden eller vid behov för att samtala kring likabehandling, trivsel och elevfrågor.
Tveka inte att höra av er till oss.

Karin Mann karin.mann@skola.uppsala.se
Karin Carlsson  karin.x.carlson@uppsala.se
Kenneth Pless  Kenneth.Pless@uppsala.se
Monica Farina  monica.farina@skola.uppsala.se
Marcelina Bozek   marcelina-anna.bozek@skola.uppsala.se
Heléne Wärefors  Helene.Warefors@uppsala.se
Maria Junebjörk  maria.junebjork@skola.uppsala.se
Lisa Kirwan  lisa.kirwan@skola.uppsala.se
Caroline Lindström  caroline.lindstrom@skola.uppsala.se

Vid behov Nadja Eliasson kurator och Åsa Åbjörnsson skolpsykolog.

 


 




Uppdaterad: